Skaffa en egen blogg - Klicka här »     Logga in »     |     Diskutera i vårt forum     |     Hjälp med din blogg?     |     Senaste aktiviteter på minbebis.com:

En massa svammel bara

2012-01-27 @ 15:47

Var på babysim i förmiddags, Svea tycker inte att det är lika kul som hon tyckte förra säsongen, hon gnäller mer och rör sig inte lika glatt som förut, trots att hon är utvilad och mätt. Men det kanske ger med sig om vi går varje vecka.
När vi kom hem var jag så jäkla trött så jag lade mig en stund och sov i 3 timmar… What?!
Fanns ju så mycket annat vi skulle gjort idag, städat, storhandla… Jaja, vi har ju hela kvällen på oss iof men nu känns ju hela dagen helt rubbad.

Vet inte varför jag är så trött hela tiden, allt känns lite jobbigt just nu. Trivs inte riktigt och känner mig inte så glad.
Får försöka “pigga” upp mig själv på nåt sätt, men jag vet inte hur.
Är det fel att ibland inte trivas med sitt liv, trots att man har allt de som ska finnas i ett underbart liv?
Jag älskar ju min dotter och min sambo, det är inte de det handlar om utan om allt runtom?
Usch, känner att jag bara svamlar… Sorry

Ska gå och titta till min sessa…

PUSS





Kommentera

Du måste logga in för att kunna lämna en kommentar.