Skaffa en egen blogg - Klicka här »     Logga in »     |     Diskutera i vårt forum     |     Hjälp med din blogg?     |     Senaste aktiviteter på minbebis.com:
Add Comment Register
13
oktober

Hej världen!

Skrivet av den 13/10/17 - 3:17

Välkommen till Min bebis bloggportal. Det här är ditt första inlägg. Redigera eller ta bort det och skriv ett nytt. Börja blogga! Vill du ha hjälp med något i din nya blogg är du välkommen att maila till support@minbebis.com så hjälper vi dig!
Du hittar även vanliga frågor här: http://minbebis.com/blogg/support/

Headerhjälp?

För hjälp med header och bloggdesign kan du kontakta min bebis så kan du få hjälp i mån av tid:

Publicerad i Allmänt | 1 kommentar


13
oktober

Avantajlar Sunan Sohbet Odası

Skrivet av den 13/10/17 - 2:23

 

Sohhbet odaları son yıllarda oldukça yaygındır. Bu talepten istifade edip de bu tip platformları yanlış kullanan kimseler da var. Bir sohbet odası öncelikle kesinlikle kaliteli ve saygılı olmalıdır.
Sohbet etmek insanların temel gereksinimdir. İnsan sosyal bir varlıktır ve iletişim kurmadan hayatını sürdüremez.

 

Bu sebepten doğan sohbet odaları insanların bu gereksinimini karşılamaya çalışır.
Sohbet odası öncelikle kişilere güven vermelidir. İnsanlar kendilerini güvende hissetmedikleri yerde bulunmak istemezler. Daha sonra keyif almalıdırlar, yine insanlar keyif alamadıkları ortamlardan da kaçınırlar. Ve önemlisi saygıdır. Kişiler her zaman ne koşulda olursa olsun birbirlerine saygı duymalı ve bu doğrultuda iletişim kurmalıdırlar. İşte bir sohbet odasının insanlara sunabileceği şeyler bu doğrultuda; eğlence, saygı ve güvendir.

 

Son günlerde hızla gelişen Chat siteleri de bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Hatta kullanıcılar artık sohbet ederken oyun oynayabiliyor müzik dinleyebiliyor ve çeşitli aktivitelerde bulunabiliyorlar. Tek yapılması gereken bu tip hizmet veren bir siteye girip rumuzları ile kayıt olup saygı çerçevesinde sohbete başlamak.

 

Özellikle büyük şehirlerde yoğun iş temposundan bir türlü kendine zaman ayıramayan arkadaşlarıyla görüşemeyen kişiler sohbet odalarında sohbet edip biraz da olsa günün sıkıcı iş stresini atmış oluyorlar. Hatta güzel devam eden arkadaşlıklar gerçek hayata taşınıp daha keyifli hal alabiliyor.
Kaliteli keyifli ve güvenilir bir sohbet tüm insanların ihtiyacıdır. İnsanlar doğru iletişim kurmadıkları için gün içerisine mutsuzluğa sürüklenirler.

 

Eğer çevremizdeki insanlarla-patronumuz, çalışanımız, iş ya da okul arkadaşımız, annemiz, babamız, kardeşimiz, arkadaşımız, kısacası çevremiz ile- doğru iletişimi kurabilseydik daha pozitif ve verimli kimseler olabilirdik. Lakin günümüz iş ya da hayat temposu buna her zaman olanak tanımıyor bu sebepten doğru diyalog gerçekleşemiyor. İşte bu yüzden sohbet odaları insanların biraz da olsa iyi vakit geçirmeleri için hazırlamıştır. Amaç günün kötü enerjisini tanıdığımız yeni insanlarla atmak ver aha pozitif olmaktır.

 

Sohbet odaları insanların konuşurken keyif aldıkları, oyun oynadıkları, müzik dinledikleri, kaliteli saygılı ve eğlenceli vakit geçirdikleri platformlardır. Sohbet odalarının varlığının halen sürdürmesindeki en büyük sebep keyifli ve güvenilir olmasıdır.

Publicerad i Arkadaşlık-Sohbet | Inga kommentarer
Taggar: ,